Hej dzisiaj będzie strój dnia który stworzyłam na stronie http://stylistki.pl/ . Mi osobiście strój bardzo się podoba
no , ale oceńcie go sami .Dodałam do niego dwie pary butów gdyż można założyć do niego szpilki jaki i trampki myślę że wam się podoba i do zobaczenia następnym razem
PS. Za niedługo dodam mój prawdziwy strój dnia zobaczymy ,a jak na razie idę ćwiczyć Widera( sory ale nie pamiętam jak to się pisze

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz