piątek, 29 kwietnia 2011

piątek, 22 kwietnia 2011

Następne Rozdanie!!!

Jeee znowu chciała bym was poinformować o rozdaniu tym razem u blog-erki PysiPatrysi (bardzo słodka nazwa prawda)Oto link do strony http://pysiapatrysia.blogspot.com/2011/04/rozdanie.html .A więc przejdźmy do sedna do wygrania są takie nagrody .

Hej !!!

Dzisiaj chciała bym wam napisać krótką notkę.A więc chciałam wam polecić jednego bloga na którym możecie wziąć udział w  giveaway-u . Organizuje go blogerka Polish makeup bag ,a tu podaje dodatkowo link do tego bloga :) :  http://polishmakeupbag.blogspot.com/2011/04/urodzinowy-giveaway-u-polish-makeup-bag.html

wtorek, 19 kwietnia 2011

Strój dnia !!!

Hej dzisiaj będzie strój dnia który stworzyłam na stronie http://stylistki.pl/ . Mi osobiście strój bardzo się podoba
no , ale oceńcie go sami   .Dodałam do niego dwie pary butów gdyż można założyć do niego szpilki jaki i trampki myślę że wam się podoba i do zobaczenia następnym razem
PS. Za niedługo dodam mój prawdziwy strój dnia zobaczymy ,a jak na razie idę ćwiczyć  Widera( sory ale nie pamiętam jak to się pisze