piątek, 29 kwietnia 2011

piątek, 22 kwietnia 2011

Następne Rozdanie!!!

Jeee znowu chciała bym was poinformować o rozdaniu tym razem u blog-erki PysiPatrysi (bardzo słodka nazwa prawda)Oto link do strony http://pysiapatrysia.blogspot.com/2011/04/rozdanie.html .A więc przejdźmy do sedna do wygrania są takie nagrody .

Hej !!!

Dzisiaj chciała bym wam napisać krótką notkę.A więc chciałam wam polecić jednego bloga na którym możecie wziąć udział w  giveaway-u . Organizuje go blogerka Polish makeup bag ,a tu podaje dodatkowo link do tego bloga :) :  http://polishmakeupbag.blogspot.com/2011/04/urodzinowy-giveaway-u-polish-makeup-bag.html

wtorek, 19 kwietnia 2011

Strój dnia !!!

Hej dzisiaj będzie strój dnia który stworzyłam na stronie http://stylistki.pl/ . Mi osobiście strój bardzo się podoba
no , ale oceńcie go sami   .Dodałam do niego dwie pary butów gdyż można założyć do niego szpilki jaki i trampki myślę że wam się podoba i do zobaczenia następnym razem
PS. Za niedługo dodam mój prawdziwy strój dnia zobaczymy ,a jak na razie idę ćwiczyć  Widera( sory ale nie pamiętam jak to się pisze

czwartek, 24 marca 2011

Mój pierwszy wpis ;)

Hey wszystkim !!! Chciała bym zacząć prowadzić bloga (jeee wiem że się cieszycie),a więc będzie to blog poświęcony modzie i urodzie ,wszystkich zainteresowanych zapraszam do dalszych postów :)